MENU

Od ponad dekady obsługujemy transakcje finansowania

Wypracowaliśmy własne standardy profesjonalnej i sprawnej obsługi prawnej

VII.   ZREALIZOWANE TRANSAKCJE

Finansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banków w związku z finansowaniem, na kwotę przekraczającą 90.000.000 PLN, projektu hotelowego w Sopocie.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała bankom w związku z finansowaniem budowy hotelu w Sopocie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w latach 2023 – 2024.

Refinansowanie i finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z refinansowaniem zadłużenia i finansowaniem przejęć, na kwotę ponad 330.000.000 PLN.

KLBF Kycia Legal doradzała na rzecz konsorcjum banków w związku z refinansowaniem zadłużenia spółek z grupy świadczącej usługi medyczne na terytorium Polski oraz finansowaniem przejęcia spółek świadczących komplementarne usługi medyczne, diagnostyczne i rehabilitacyjne. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie nabycia oraz bieżącej działalności

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 17.000.000 EUR, przejęcia spółki zajmującej się produkcją wielkogabarytowych konstrukcji stalowych oraz finansowaniem bieżącej działalności grupy kapitałowej.

KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem przejęcia spółki produkującej wielkogabarytowe konstrukcje stalowe dla różnych gałęzi przemysłu, w tym morskiego wydobycia ropy i gazu oraz finansowaniem bieżącej działalności grupy kapitałowej działającej w sektorze projektowania, wykonawstwa i modernizacji urządzeń oraz kompletnych obiektów technologicznych. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie budowy farmy wiatrowej

Doradztwo na rzecz kredytobiorcy w związku z finansowaniem, na kwotę przekraczającą 30.000.000 PLN, budowy farmy wiatrowej o mocy 4,6 MW.

KLBF Kycia Legal doradzała kredytobiorcy w związku z finansowaniem budowy farmy wiatrowej o mocy 4,6 MW. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę 23.900.000 EUR, budynku biurowego w Łodzi.

KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem budynku biurowego w Łodzi. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie bieżącej działalności grupy kapitałowej

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 65.000.000 PLN, działalności grupy kapitałowej działającej na rynku dzieł sztuki.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem działalności grupy kapitałowej działającej na rynku obrotu dziełami sztuki. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Refinansowanie parku handlowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę 19.000.000 EUR, parku handlowego w północnej Polsce.

KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem parku handlowego w Kołobrzegu. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 22.500.000 EUR, budynku biurowego w Gdańsku.

KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem budynku biurowego w Gdańsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 98.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Gdyni.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy projektu mieszkalnego realizowanego w Gdyni. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie nabycia lokalnego centrum handlowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 9.300.000 EUR, nabycia lokalnego centrum handlowego w centralnej Polsce.

KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia lokalnego parku handlowego w centralnej Polsce. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 19.000.000 PLN, nabycia udziałów spółek z branży usług marketingu internetowego.

KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem planowanej akwizycji spółek dostarczających rozwiązania cyfrowe związane z obecnością online i automatyzacją procesów sprzedaży. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Refinansowanie portfela trzech parków handlowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 20.000.000 EUR, trzech parków handlowych.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem trzech parków handlowych o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 38.000 metrów kwadratowych. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie centrum logistyczno-magazynowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 23.700.000,00 EUR oraz 12.000.000,00 PLN, budowy parku logistycznego w centralnej Polsce.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała bankowi finansującemu w związku z finansowaniem budowy budynków magazynowych w nowym parku logistycznym w centralnej Polsce. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie budowy parku handlowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 15.800.000 EUR i 3.900.000 PLN, budowy parku handlowego w północnej Polsce.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy parku handlowego w Olsztynie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 100.000.000 PLN, budowy kolejnego etapu projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy dwóch budynków mieszkalnych w ramach kolejnego etapu projektu mieszkalnego realizowanego w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie centrum logistyczno-magazynowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 11.950.000,00 EUR, budynku magazynowego w parku logistycznym w centralnej Polsce.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała bankowi finansującemu w związku z finansowaniem budowy nowego budynku magazynowego w parku logistycznym w centralnej Polsce. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj oraz tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 73.500.000 PLN, budowy kolejnego etapu projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku mieszkalnego w ramach kolejnego etapu projektu mieszkalnego realizowanego w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie linii lotniczej

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem, na kwotę 25.000.000 EUR, działalności linii lotniczej.

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała konsorcjum banków – Bank Pekao S.A. i mBank S.A. w związku z finansowaniem działalności linii lotniczej. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Więcej informacji tutaj oraz tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie portfela nieruchomości biurowych

Doradztwo na rzecz kredytobiorców w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 280.000.000 EUR, portfela trzech nieruchomości biurowych zlokalizowanych w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała kredytobiorcom należącym do wiodącego gracza na rynku nieruchomości biurowych w związku z refinansowaniem portfela trzech nieruchomości biurowych. Kancelaria zapewniła pełne wsparcie kredytobiorców w procesie, w tym doradzała w negocjowaniu dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie budowy farmy fotowoltaicznej

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem, na kwotę 126.800.000 PLN, budowy farmy fotowoltaicznej o mocy 45 MW.

Kancelaria Kycia Legal doradzała konsorcjum banków – mBank S.A., Bank Pekao S.A. i Bank PKO BP S.A. w związku z finansowaniem budowy farmy fotowoltaicznej o mocy 45 MW realizowanej przez spółkę celową z Grupy Polenergia. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu.

Więcej informacji tutaj oraz tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 25.000.000 PLN, projektu hotelowego w Radomiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy hotelu w Radomiu. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie projektów mieszkaniowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 69.500.000 PLN, budowy projektów mieszkaniowych w Warszawie i Poznaniu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy projektu mieszkaniowego obejmującego zespół willi miejskich realizowanego w Warszawie oraz budynku wielorodzinnego w Poznaniu. Kancelaria przygotowała komplety dokumentów finansowania oraz obsługiwała procesy uruchomienia kredytów.

Więcej informacji tutaj.

Projekty realizowane w 2023 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 53.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy projektu mieszkalnego realizowanego w Warszawie. Kancelaria przeprowadziła proces badania prawnego projektu, przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 44.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy projektu mieszkalnego realizowanego w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 112.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego we Wrocławiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy projektu mieszkalnego realizowanego we Wrocławiu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie nabycia oraz inwestycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 100.000.000 PLN, nabycia większościowego udziału w spółce zajmującej się produkcją paliw RDF z odpadów oraz inwestycji proekologicznych w grupie spółek zajmujących się gospodarowaniem odpadami.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia większościowego pakietu udziałów w spółce posiadającej technologie i instalacje do wytwarzania paliw RDF z odpadów oraz finansowaniem inwestycji proekologicznych dla grupy spółek świadczących usługi komunalne we wschodniej Polsce. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie centrum logistyczno-magazynowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 19.700.000 EUR i 5.000.000 PLN, budynków magazynowych w parku logistycznym w południowej Polsce.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi finansującemu w związku z refinansowaniem istniejących i finansowaniem budowy nowych budynków magazynowych w parku logistycznym w południowej Polsce. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj oraz tutaj.

Projekt realizowany w 2022 i 2023 roku.

Finansowanie budowy okrętów

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem bieżącym budowy dwóch okrętów.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z udostępnieniem linii gwarancyjnych dotyczących budowy dwóch specjalistycznych okrętów dla zagranicznego odbiorcy. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2023 roku.

Finansowanie centrum logistyczno-magazynowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 19.000.000 EUR i 4.000.000 PLN, budowy budynków magazynowych w parku logistycznym w centralnej Polsce.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi finansującemu w związku z refinansowaniem istniejących i finansowaniem budowy nowych budynków magazynowych w parku logistycznym w centralnej Polsce. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj oraz tutaj.

Projekt realizowany w 2022 i 2023 roku.

Finansowanie portfela nieruchomości komercyjnych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 53.000.000 PLN, portfela nieruchomości komercyjnych.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi finansującemu w związku z finansowaniem portfela nieruchomości, na a których realizowane są lub będą projekty komercyjne. Nieruchomości zlokalizowane są w kilkunastu różnych lokalizacjach w Polsce. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 170.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego we Wrocławiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy projektu mieszkalnego realizowanego we Wrocławiu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie projektów biogazowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 33.000.000 PLN, projektów biogazowych.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem programu inwestycji w rozbudowę istniejących i budowę nowych instalacji do pozyskiwania biogazu składowiskowego i wytwarzania z niego energii elektrycznej i cieplnej. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu.

Więcej informacji tutaj oraz tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie budowy parku logistycznego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 13.000.000 EUR i 10.000.000 PLN, budowy budynków magazynowych w parku logistycznym w okolicach Rzeszowa.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem kosztów budowy nowo wybudowanego budynku magazynowego i finasowaniem kosztów budowy kolejnego budynku magazynowego w parku logistycznym w okolicach Rzeszowa. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj oraz tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie budowy okrętów

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem bieżącym budowy trzech niszczycieli min.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankom w związku z udostępnieniem odnawialnych linii gwarancyjnych dotyczących budowy trzech niszczycieli min typu Kormoran dla polskiej Marynarki Wojennej. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Więcej informacji tutaj oraz tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 37.000.000 PLN nabycia spółki prowadzącej szpital specjalistyczny w południowej Polsce.

Kancelaria Kycia Legal doradzała na rzecz banku w związku z finansowaniem akwizycji spółki prowadzącej szpital specjalistyczny w południowej Polsce i świadczącej usługi lecznicze szpitalne i ambulatoryjne. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie budowy parku handlowego

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 18.800.000 EUR i 3.000.000 PLN, budowy parku handlowego w północnej Polsce.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankom w związku z finansowaniem budowy parku handlowego w Kołobrzegu. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Refinansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę 16.500.000 EUR, projektu hotelowego w Zakopanem.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem hotelu w Zakopanem. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem, na kwotę 26.000.000 EUR oraz ponad 39.000.000 PLN nabycia grupy spółek oferujących narzędzia obsługujące pocztę elektroniczną oraz spółek oferujących usługi hostingowe i chmurowe.

Kancelaria Kycia Legal doradzała na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem akwizycji grupy spółek operujących w Europie Środkowo-Wschodniej, Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych, oferujących narzędzia do obsługi poczty elektronicznej oraz refinansowaniem wcześniejszych akwizycji grupy w sektorze podmiotów oferujących usługi hostingowe i chmurowe. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Więcej informacji tutaj oraz tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie budowy budynku biurowego

Doradztwo na rzecz kredytobiorcy w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 23.000.000 EUR, budowy kolejnego budynku biurowego w centrum biurowym w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała kredytobiorcy w związku z finansowaniem budowy kolejnego budynku biurowego w centrum biurowym w Warszawie. Kancelaria zapewniła obsługę prawną transakcji, w tym doradzała przy negocjowaniu dokumentów finansowania.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie budynku magazynowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 26.000.000 EUR i 20.000.000 PLN, budowy budynku magazynowego w parku logistycznym w okolicach Szczecina.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku magazynowego w parku logistycznym w okolicach Szczecina. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Refinansowanie grupy spółek produkcyjno-usługowych i finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 14.900.000 EUR i 10.000.000 PLN, dla grupy spółek produkcyjno-usługowych.

Kancelaria Kycia Legal doradzała na rzecz banku finansującego w związku z refinansowaniem zadłużenia spółek z grupy i finansowaniem nabycia spółki prowadzącej działalność usługową. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 61.000.000 PLN, dla grupy spółek oferujących usługi medyczne.

Kancelaria Kycia Legal doradzała na rzecz banku finansującego w związku z finansowaniem nabycia udziałów spółki prowadzącej szpital oraz refinansowaniem jej istniejącego zadłużenia. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Refinansowanie parku naukowo-technologicznego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem i finansowaniem nowych nakładów inwestycyjnych, na kwotę ponad 56.000.000 PLN, dotyczących parku naukowo-technologicznego w okolicach Poznania.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem parku naukowo-technologicznego obejmującego zespół budynków biurowych, laboratoryjnych i magazynowych zlokalizowanych w okolicach Poznania. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 59.000.000 PLN, budowy pierwszego etapu projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem pierwszego etapu budowy projektu mieszkalnego realizowanego w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie rozwoju grupy spółek z branży e-commerce

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem zadłużenia i finansowaniem bieżącym, na kwotę 79.000.000 PLN, dla grupy spółek z branży e-commerce.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem zadłużenia i finansowaniem kapitału obrotowego dla grupy spółek zajmujących się m.in. handlem artykułami elektronicznymi. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów dotyczących refinansowania istniejącego zadłużenia i finansowania bieżącego oraz obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie budowy farmy wiatrowej

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem, na kwotę 216.000.000 PLN, budowy farmy wiatrowej o mocy 44 MW.

Kancelaria Kycia Legal doradzała konsorcjum banków – mBank S.A., Bank Pekao S.A. i Bank PKO BP S.A. w związku z finansowaniem budowy farmy wiatrowej o mocy 44 MW realizowanej przez spółkę celową z Grupy Polenergia. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2021 i 2022 roku.

Finansowanie budowy projektu logistycznego

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 107.000.000 PLN i 24.000.000 EUR, budowy centrum operacyjnego firmy logistycznej.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankom w związku z finansowaniem budowy centrum operacyjnego wiodącego operatora logistycznego. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przeprowadziła proces badania prawnego projektu, przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2021 i 2022 roku.

Finansowanie budowy farmy wiatrowej

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 88.000.000 PLN, budowy farmy wiatrowej o mocy 13,2 MW.

Kancelaria Kycia Legal doradzała mBank S.A. w związku z finansowaniem budowy farmy wiatrowej o mocy 13,2 MW realizowanej przez spółkę celową z Grupy Polenergia. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2021 i 2022 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 10.500.000 EUR, budynku biurowego w Krakowie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem budynku biurowego w Krakowie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie modernizacji parku handlowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 40.000.000 PLN, modernizacji parku handlowego.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem modernizacji parku handlowego w Częstochowie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Refinansowanie zadłużenia, finansowanie inwestycji i finansowanie obrotowe dla spółki produkcyjnej

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 4.500.000 PLN i 7.000.000 EUR, dla spółki produkującej detale z odlewanego ciśnieniowo aluminium.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem istniejącego zadłużenia, finansowaniem nakładów inwestycyjnych oraz finansowaniem obrotowym. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 30.000.000 PLN, budowy pierwszego etapu projektu mieszkaniowego realizowanego pod Warszawą.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem pierwszego etapu budowy projektu mieszkalnego realizowanego w okolicach Warszawy. Kancelaria przeprowadziła badanie prawne projektu, przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2022 roku.

Finansowanie grupy produkującej wyroby szklane

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 150.000.000 PLN, grupy spółek produkujących wyroby szklane.

Kancelaria Kycia Legal doradzała konsorcjum banków w związku z refinansowaniem istniejącego zadłużenia, finansowaniem modernizacji oraz finansowaniem bieżącej działalności grupy spółek produkujących wyroby szklane. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces spłaty istniejącego zadłużenia kredytobiorców i uruchomienia nowego finansowania.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz kredytobiorcy w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 35.000.000 EUR, budowy budynku biurowego w Krakowie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała kredytobiorcy w związku z finansowaniem budowy budynku biurowego klasy A  w Krakowie. Kancelaria reprezentowała Klienta podczas negocjacji dokumentów finansowania oraz zapewniała obsługę prawną procesu wypłaty kredytu.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Refinansowanie i finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem istniejącego zadłużenia oraz finansowaniem akwizycji.

Kancelaria Kycia Legal doradzała mBank S.A. przy transakcji obejmującej udzielenie WENET Group S.A. (kontrolowanej przez Innova Capital) kredytów w celu refinansowania istniejącego zadłużenia oraz finansowania akwizycji spółki z branży usług marketingu internetowego. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia nowego finansowania.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 105.000.000 PLN, budowy budynku biurowego Palio Office Park A w Gdańsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała Bankowi Gospodarstwa Krajowego w związku z finansowaniem budowy budynku biurowego Palio Office Park A w Gdańsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie budynków magazynowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 24.700.000 EUR, budowy budynków magazynowych w parku logistycznym MLP Pruszków II.

Kancelaria Kycia Legal doradzała Bankowi Pekao S.A. w związku z finansowaniem budowy budynków magazynowych w parku logistycznym MLP Pruszków II w Pruszkowie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie modernizacji zakładu produkcyjnego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 55.000.000 PLN, modernizacji zakładu produkującego materiały budowlane.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem modernizacji zakładu produkującego materiały budowlane. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 54.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Krakowie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy zespołu apartamentowego realizowanego w obrębie Starego Miasta w Krakowie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 48.500.000 PLN, budowy budynku biurowego Palio Office Park B w Gdańsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała Bankowi Gospodarstwa Krajowego w związku z finansowaniem budowy budynku biurowego Palio Office Park B w Gdańsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 48.000.000 PLN, projektu hotelowego w Krakowie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem adaptacji i przebudowy zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa na hotel Garmond Boutique Hotel, który będzie prowadzony pod marką Tribute Portfolio. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Więcej informacji tutaj.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie budynków magazynowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 10.000.000 EUR, budowy budynku magazynowo-produkcyjnego.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku magazynowo-produkcyjnego w Międzyrzeczu. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 69.200.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Krakowie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z lokalem biurowym, lokalem usługowym oraz miejscami postojowymi, realizowanego w Krakowie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie budowy farm fotowoltaicznych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 34.000.000 PLN, budowy farm fotowoltaicznych o mocy 16,2 MW.

Kancelaria Kycia Legal doradzała mBank S.A. w związku z finansowaniem budowy dwóch zespołów farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 16,2 MW realizowanych przez spółki celowe z Grupy Polenergia. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i przeprowadziła badanie prawne finansowanych projektów.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 32.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z komórkami lokatorskimi oraz garażem podziemnym, realizowanych w obrębie dzielnicy Białołęka w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 28.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku mieszkalnego wraz z lokalami handlowymi oraz miejscami postojowymi, realizowanego w obrębie dzielnicy Ursus w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 20.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Poznaniu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku mieszkaniowego wielorodzinnego realizowanego w Poznaniu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2021 i 2022 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 20.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Darłówku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku mieszkaniowego wielorodzinnego wraz z miejscami postojowymi i otwartym basenem, realizowanego w Darłówku. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 19.600.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Toruniu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku mieszkalnego wraz z garażem podziemnym, realizowanego w Toruniu. Kancelaria zapewniła pełną obsługę obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 19.000.000 PLN, nabycia udziałów spółki oferującej kompleksowe usługi związane z zarządzaniem flotami pojazdów.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem akwizycji spółki oferującej kompleksowe usługi związane z zarządzaniem flotami pojazdów. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2021 roku.

Refinansowanie i finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 180.000.000 PLN, dla grupy spółek oferujących usługi hostingowe i inne usługi sieciowe.

Kancelaria Kycia Legal doradzała na rzecz konsorcjum banków w związku z refinansowaniem istniejącego zadłużenia oraz finansowaniem planowanych akwizycji realizowanych przez grupę oferującą usługi hostingowe i pokrewne. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie i finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 140.000.000 PLN, dla grupy spółek oferujących usługi medyczne.

Kancelaria Kycia Legal doradzała na rzecz banku finansującego w związku z refinansowaniem istniejącego zadłużenia oraz finansowaniem planowanych akwizycji realizowanych przez grupę oferującą usługi medyczne. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie i finansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem i refinansowaniem, na kwotę ponad 97.000.000 PLN, projektów hotelowych w Katowicach i Bielanach Wrocławskich.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem udzielonym spółkom celowym działającym w grupie wiodącego, krajowego operatora hotelowego, przeznaczonymi na finansowanie budowy nowy nowego hotelu w Bielanach Wrocławskich i refinansowanie kosztów budowy hotelu w Katowicach. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanych projektów oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 26.000.000 USD, nabycia udziałów spółki produkującej zaawansowane narzędzia i oprogramowanie dla grafików komputerowych.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia udziałów w spółce zajmującej się produkcją zaawansowanych narzędzi i oprogramowania graficznego. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania senioralnego i komplet dokumentacji obligacyjnej dla finansowania mezzanine oraz obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 22.000.000 EUR, kosztów budowy budynku biurowego w Gdańsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem kosztów budowy obiektu biurowego klasy AA w Gdańsku oraz istniejącego zadłużenia spółki (w tym długoterminowego zadłużenia bankowego i zadłużenia wewnątrzgrupowego). Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz kredytobiorcy w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 16.000.000 EUR, kosztów budowy kompleksu biurowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała kredytobiorcy w związku z refinansowaniem kosztów budowy kompleksu biurowego zlokalizowanego w dzielnicy Praga w Warszawie. Kancelaria reprezentowała Klienta podczas negocjacji dokumentów finansowania oraz zapewniała obsługę prawną procesu wypłaty kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie budynków biurowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 15.000.000 EUR, kosztów budowy budynków biurowych w Krakowie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem kredytów udzielonych na budowę budynków biurowych zlokalizowanych w Krakowie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanych nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie rozwoju grupy spółek z branży e-commerce

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem rozwoju i finansowaniem bieżącym, na kwotę 58.000.000 PLN, dla grupy spółek z branży e-commerce.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem rozwoju na rynkach polskim, litewskim, łotewskim i estońskim grupy spółek zajmujących się m.in. handlem artykułami elektronicznymi oraz finansowaniem bieżącym dla spółek grupy. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów dla finansowania mezzanine w formie obligacji i dokumentów kredytowych dla finansowania bieżącego oraz obsługiwała proces uruchomienia finansowania

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 13.000.000 EUR, nabycia budynku biurowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia obiektu biurowego zlokalizowanego w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 12.000.000 EUR, kosztów budowy budynku biurowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem kredytu udzielonego na budowę budynku biurowego zlokalizowanego w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie budynków magazynowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 12.000.000 EUR, obiektu magazynowego.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem budowy hali magazynowej w Radomsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 48.000.000 PLN, nabycia udziałów i refinansowania spółki deweloperskiej.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem akwizycji spółki z branży budowlanej. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 11.000.000 EUR, kosztów budowy budynku biurowego w Gdańsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem kosztów budowy budynku biurowego w Gdańsku oraz istniejącego zadłużenia kredytobiorcy. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie parku handlowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 38.000.000 PLN, budowy parku handlowego w Mławie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy parku handlowego w Mławie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 37.700.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Piasecznie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz z miejscami postojowymi, realizowanego w Piasecznie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 36.000.000 PLN, projektu hotelowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy hotelu w Warszawie działającego w ramach międzynarodowej sieci hotelowej. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie farmy wiatrowej

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 31.000.000 PLN, zespołu dwóch elektrowni wiatrowych.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi związku z finansowaniem refinansowaniem zespołu dwóch elektrowni wiatrowych zlokalizowanych w północnej Polsce. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie grupy spółek produkcyjnych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem nakładów inwestycyjnych i finansowaniem bieżącej działalności, na kwotę ponad 29.000.000 PLN, dla grupy spółek produkujących wyroby spirytusowe.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem programu inwestycji oraz finansowaniem bieżącej działalności grupy spółek produkujących wyroby spirytusowe. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 7.000.000 EUR, kosztów budowy budynku biurowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem kosztów budowy budynku biurowego w Warszawie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 28.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego we Wrocławiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi, realizowanych we Wrocławiu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 24.600.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Białymstoku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z powierzchniami usługowymi i garażem podziemnym, realizowanych w Białymstoku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie modernizacji projektu biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 4.000.000 EUR, rozbudowy kompleksu budynków biurowych we Wrocławiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem rozbudowy i modernizacji kompleksu biurowego we Wrocławiu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 17.500.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z miejscami postojowymi realizowanego w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2020 roku.

Refinansowanie i finansowanie budynków biurowych

Doradztwo na rzecz kredytobiorcy w związku z finansowaniem na kwotę ponad 51.000.000 EUR, zespołu dwóch budynków biurowych Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała kredytobiorcy w związku z refinansowaniem istniejącego budynku biurowego klasy A i finansowaniem budowy nowego budynku biurowego, zlokalizowanych w dzielnicy Mokotów w Warszawie. Kancelaria reprezentowała Klienta podczas negocjacji dokumentów finansowania oraz zapewniała obsługę prawną procesu wypłaty kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 193.000.000 PLN, budowy budynku biurowego w Gdańsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku biurowego, zlokalizowanego w Gdańsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 192.000.000 PLN, budowy budynku biurowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku biurowego w centrum Warszawy. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 143.000.000 PLN, projektu hotelowego w Krakowie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem kosztów budowy centrum hotelowo-konferencyjnego w Krakowie, działającego w ramach międzynarodowej sieci hotelowej. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz kredytobiorcy w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 22.000.000 EUR, rozbudowy budynku biurowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała kredytobiorcy w związku z finansowaniem rozbudowy budynku o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowanego w dzielnicy Praga w Warszawie. Kancelaria reprezentowała Klienta podczas negocjacji dokumentów finansowania oraz zapewniała obsługę prawną procesu wypłaty kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 85.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z powierzchniami usługowymi, realizowanych w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Refinansowanie i finansowanie rozbudowy parku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem i finansowaniem rozbudowy, na kwotę ponad 21.600.000 EUR, parku biurowego we Wrocławiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem i finanowaniem rozbudowy parku biurowego we Wrocławiu. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 81.000.000 PLN, projektu hotelowego w Krakowie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem kosztów budowy odnowienia i rozbudowy kompleksu zabytkowych kamienic w obrębie Starego Miasta w Krakowie oraz ich adaptacji na luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel działający w ramach międzynarodowej sieci hotelowej. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 81.000.000 PLN, projektu hotelowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem kosztów budowy luksusowego, pięciogwiazdkowego hotelu w centrum Warszawy, którego integralną cześć stanowi ekskluzywna restauracja. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie budynków magazynowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 20.000.000 EUR, budowy budynków magazynowych w parku logistycznym w okolicach Warszawy.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynków magazynowych w parku logistycznym w okolicach Warszawy. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Refinansowanie i finansowanie inwestycji dla grupy spółek medycznych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 74.000.000 PLN, dla grupy spółek oferujących usługi medyczne.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem istniejącego zadłużenia oraz refinansowaniem nakładów inwestycyjnych na modernizację szpitala onkologicznego. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 69.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Poznaniu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy trzech mieszkalnych wielorodzinnych wraz komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi, realizowanych w Poznaniu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 13.000.000 EUR, budowy budynku biurowego w Piasecznie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku handlowo-usługowo-biurowego klasy A, zlokalizowanego w Piasecznie. Kancelaria zapewniła pełną obsługę transakcji finansowania, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 50.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz lokalami handlowymi, komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi, realizowanego w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie spółki produkcyjnej

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem istniejącego zadłużenia i finansowaniem bieżącej działalności, na kwotę ponad 49.000.000 PLN.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem istniejącego zadłużenia oraz finansowaniem obrotowym dla spółki produkującej wyroby dla firm z sektorów energetycznego, ciepłowniczego i wodno-kanalizacyjnego. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 43.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego we Wrocławiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi, realizowanych we Wrocławiu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 10.000.000 EUR, nabycia budynku biurowego w Łodzi.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia budynku biurowego, zlokalizowanego w centrum Łodzi. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 10.000.000 EUR, nabycia budynku biurowego we Wrocławiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia budynku biurowego, zlokalizowanego we Wrocławiu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchoości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Refinansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę 10.000.000 EUR, projektu hotelowego w Gdańsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem kosztów budowy czterogwiazdkowego hotelu zlokalizowanego w obrębie Starego Miasta w Gdańsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 9.000.000 EUR, kosztów budowy budynku biurowego we Wrocławiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem kosztów budowy budynku biurowego, zlokalizowanego we Wrocławiu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 35.000.000 PLN, nabycia akcji spółki oferującej usługi hostingowe.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia akcji spółki oferującej usługi hostingowe. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 30.400.000 PLN, nabycia udziałów spółek z branży usług marketingu internetowego.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem planowanej akwizycji spółek dostarczających rozwiązania cyfrowe związane z obecnością online i automatyzacją procesów sprzedaży. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie akwizycji spółek rumuńskich

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 7.000.000 EUR, nabycia udziałów rumuńskich spółek oferujących usługi hostingowe.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia udziałów rumuńskich spółek oferującej usługi hostingowe. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 29.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego we Wrocławiu.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy osiedla domów mieszkalnych wielorodzinnych wraz z komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi, realizowanego we Wrocławiu. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Finansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 24.000.000 PLN, budowy projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem rewitalizacji i przebudowy zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy z przeznaczeniem pod apartamenty i lokale użytkowe. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2019 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz konsorcjum banków w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 83.500.000 EUR, budynku biurowego w Gdańsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankom w związku z refinansowaniem budynku biurowego w Gdańsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2017 i 2018 roku.

Finansowanie centrum handlowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 41.000.000 EUR i 8.000.000 PLN, budowy centrum handlowego w okolicach Warszawy.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy centrum handlowego, zlokalizowanego w pobliżu Warszawy. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 125.000.000 PLN i 10.000.000 EUR, nabycia spółki produkującej materiały ogniotrwałe.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem akwizycji spółki produkującej materiały ogniotrwałe oraz finansowaniem obrotowym dla tej spółki. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Refinansowanie projektu mieszkaniowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 130.000.000 PLN, kosztów budowy projektu mieszkaniowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem nakładów poniesionych na budowę luksusowego apartamentowca wzniesionego w Warszawie. Kancelaria przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie przejęcia spółki publicznej

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 128.000.000 PLN, nabycia akcji spółki publicznej, jej wycofania z publicznego obrotu oraz następnie finansowaniem obrotowym i finansowaniem programu inwestycyjnego.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia akcji spółki publicznej w celu wycofania jej z publicznego obrotu oraz następnie, finansowaniem zamierzonego programu inwestycyjnego i finansowaniem obrotowym dla tej spółki. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2017 i 2018 roku.

Finansowanie budowy zakładu produkcyjnego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 127.000.000 PLN, budowy, w ramach spółki celowej, nowoczesnego zakładu produkującego żywność oraz finansowaniem bieżącej działalności spółki celowej.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy nowoczesnego zakładu produkującego żywność realizowanej w strukturze spółki celowej w zintegrowanej grupie produkującej żywność. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie nabycia, inwesytcji i bieżącej działalności

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 107.000.000 PLN, nabycia grupy świadczącej usługi komunalne oraz finansowaniem programu inwestycyjnego i bieżącej działalności grupy.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem nabycia grupy spółek świadczących usługi komunalne we wschodniej Polsce oraz finansowaniem realizacji programu inwestycyjnego i bieżącej działalności grupy. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 24.000.000 EUR, budowy budynku biurowego w Łodzi.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy dwóch budynków biurowych zlokalizowanych w Łodzi. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie projektu hotelowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 92.000.000 PLN, projektu hotelowego w Warszawie.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem kosztów przebudowy i rozbudowy Pałacu Branickich i Pałacu Szaniawskich w Warszawie w celu ich adaptacji na potrzeby luksusowego, pięciogwiazdkowego hotelu, działającego w ramach międzynarodowej sieci hotelowej. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania,  przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie centrum handlowego

Doradztwo na rzecz kredytobiorcy w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 90.000.000 PLN, kosztów budowy centrum handlowego we wschodniej Polsce.

Kancelaria Kycia Legal doradzała Klientowi w związku z finansowaniem budowy centrum handlowego zlokalizowanego we wschodniej Polsce. Kancelaria zapewniła obsługę prawną transakcji i negocjowała komplet dokumentów finansowania.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie bieżącej działalności

Doradztwo na rzecz banku w związku z linią gwarancyjną, na kwotę ponad 21.000.000 EUR, związaną z budową dwóch promów hybrydowych.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem, w formie linii gwarancyjnej, budowy dwóch nowoczesnych promów hybrydowych. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania oraz obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie budynków magazynowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 20.000.000 EUR, budowy budynków magazynowych w parku logistycznym na Śląsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynków magazynowych w parku logistycznym na Śląsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie budynków magazynowych

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę ponad 18.000.000 EUR i 3.000.000 PLN, budowy budynków magazynowych w parku logistycznym na Dolnym Śląsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem budowy budynków magazynowych w parku logistycznym na Dolnym Śląsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanego projektu oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie akwizycji

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 43.000.000 PLN, nabycia udziałów w spółkach świadczących usługi hostingowe i pokrewne.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem istniejącego zadłużenia oraz finansowaniem planowanych akwizycji spółki z branży telekomunikacyjnej oraz usług hostingowych. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2018 roku.

Finansowanie nabycia udziałów spółki produkującej napoje

Doradztwo na rzecz banku w związku z finansowaniem, na kwotę 135.000.000 PLN, nabycia spółki produkującej napoje i wody mineralne.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z finansowaniem akwizycji spółki produkującej napoje i wody mineralne oraz finansowaniem obrotowym dla tej spółki. Kancelaria zapewniła pełną obsługę prawną transakcji, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania i obsługiwała proces uruchomienia finansowania.

Projekt realizowany w 2017 roku.

Refinansowanie budynku biurowego

Doradztwo na rzecz banku w związku z refinansowaniem, na kwotę ponad 36.800.000 EUR, budynku biurowego w Gdańsku.

Kancelaria Kycia Legal doradzała bankowi w związku z refinansowaniem budynku biurowego w Gdańsku. Kancelaria zapewniła pełną obsługę procesu, w tym przygotowała komplet dokumentów finansowania, przeprowadziła badanie prawne finansowanej nieruchomości oraz obsługiwała proces uruchomienia kredytu.

Projekt realizowany w 2017 roku.